جویبار شهری در ساحل دریای خزر

Juybar (Jouybar) city near the Caspian Sea
 
جویبار، برنده دربی کشتی مازندران
ساعت ۱٠:۱٩ ‎ق.ظ روز پنجشنبه ۱٦ دی ۱۳۸٩ : توسط : مجید نظریان جویباری majid nazarian juybari

این خبر رو با کمی ویرایش می آرم، برای ارتقا روحه جویباری ها!:

فارس: دربی مازندرانی‌ها
بعدازظهر روز (دوشنبه ١٣/١٠/٨٩) در سالن مهدی حاجی‌زاده جویبار به انجام رسید، در جایی که خود حاجی‌زاده قهرمان سال ۲۰۰۲ جهان به عنوان سرپرست تیم میزبان، نظاره‌گر کار بود.

در شرایطی که قدرت مازندرانی‌ها بین تیم‌های گاز و جویبار تقسیم شده، نبرد دو تیم از ساری و جویبار برای تماشاگران کشتی‌دوست این استان از جذابیت زیادی همراه بود.

نکته جالب توجه عدم رویارویی یزدانی با گوگچلیدزه بود.

سلمان قادری در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس در مورد عدم رویارویی یزدانی با گوگچلیدزه با وجود تاکید قهرمان بازی‌های آسیایی بر کشتی گرفتن، اظهار داشت: یزدانی خودش گفته بود هر طور که شده می‌خواهد روی تشک برود. حتی زمانی که به او گفتیم می‌توان از فرد دیگری در این مسابقه استفاده کرد، نپذیرفت. مصدومیتی نداشت فقط تمرینش خوب نبود. با وجود اصرار او به کشتی گرفتن با گوگچلیدزه، وقتی دیدم تیم برنده شده، نگذاشتم در این مسابقه حاضر شود.

نایب‌رئیس هیات کشتی مازندران تاکید کرد: یزدانی پیش از مسابقه دچار سرماخوردگی شدید شده بود و به همین دلیل حتی روی پایش بند نبود ولی می‌خواست حتما کشتی بگیرد. ولی تیم نیازی به برد او و 120 کیلو نداشت و با کادر فنی صحبت کردم که نگذاریم یزدانی روی تشک برود و بیماریش بدتر شود. خودم او را قانع کردم که می‌تواند در دور برگشت برابر گوگچلیدزه کشتی بگیرد.

او پیش از این گفته بود حتما برابر این کشتی‌گیر شاخص مبارزه خواهد کرد اما وقتی پیروزی تیمش را قطعی دید،‌ به مصاف این حریف گرجستانی نرفت.

در پایان مسابقه جویباری‌ها با نتیجه چهار بر سه برابر گاز به پیروزی رسیدند.